Wyjazd do Rumunii - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Wyjazd do Rumunii

W dniach od 10 czerwca 2019 roku do 14 czerwca 2019 roku, na zakończenie projektu Erasmus Plus odbyło się drugie międzynarodowe spotkanie w Bukareszcie w Rumunii, w której uczestniczyli nauczyciele Ośrodka. W ramach spotkania nauczyciele zwiedzali szkołę dla osób niesłyszących w Bukareszcie oraz uczestniczyli w międzynarodowej konferencji, „Przyjaciele Europy” - - dzielenie się doświadczeniami i przykładami dobrych praktyk w ramach programów europejskich. Organizatorem tej konferencji było Ministerstwo Edukacji Krajowej - Inspektorat Szkoły miasta “ST. MARY” SPECIAL VOCATIONAL SCHOOL FOR HEARING IMPAIRED.