Zajęcia żeglarskie - Solina - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Zajęcia żeglarskie - Solina

Dzięki stowarzyszeniu „Róża Wiatrów ” i Panu kapitanowi żeglugi jachtowej, Jackowi Podwyszyńskiemu, 21.06 czerwca nasi uczniowie pod opieką p. Beaty Jaworskiej, Elżbiety Kikieli i Elżbiety Sobolak – Baj, mieli okazję żeglować po Zalewie Solińskim. Dodatkowo mogli doskonalić swoje umiejętności pływackie w basenach przy Wyspie Energetyka.
Pan kapitan zapewnił, że to nie koniec ich przygody z żeglarstwem, a takie wyjazdy będą kontynuowane w przyszłym roku szkolnym:))))!!!
W imieniu wychowanków Ośrodka serdecznie dziękujemy sponsorom: Fundacji PZU i Stowarzyszeniu "Róża Wiatrów" za tę przedwakacyjną atrakcję.