Klasa 8 Warszawa - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Klasa 8 Warszawa

W dniach 11-13 czerwca 2019r. uczniowie klasy VIII pod opieką pań A. Sokołanko, A. Kopacz oraz B. Jasińskiej  zwiedzali Warszawę. Podczas wycieczki  zobaczyli wiele ciekawych miejsc stolicy m.in. Stadion Narodowy, Stare Miasto, Centrum Nauki Kopernik, Ogród Botaniczny na dachu Biblioteki Uniwersytetu , ZOO, lotnisko, podziwiali panoramę miasta z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki, jeździli całą trasą metra M1 i M2. Na zakończenie skorzystali  z parku trampolin w Hangarze 646 na Mokotowie a po nim posili się w Mc Donalds.  Wszyscy uczniowie byli pod wrażeniem piękna naszej stolicy oraz liczby atrakcji, jakie można tu spotkać. Pomimo upału i zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń  młodzież była bardzo zadowolona.