Wycieczka - Warszawa - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Wycieczka - Warszawa

W dniach 22 – 24 V 2018 roku uczniowie z Technikum i Gimnazjum przebywali na wyciecze w Warszawie.
W pierwszym dniu zwiedzili Muzeum Ojca Mateusza w Sandomierzu, a w Warszawie Pałac Kultury i Nauki oraz Stadion Narodowy. Po całym dniu udali się na nocleg do hotelu „4 żywioły”, gdzie zostali serdecznie przyjęci.
Drugi dzień był bardzo intensywny i rozpoczął się od zwiedzania ZOO, następnie było Muzeum Polskich Żydów Polin. Następnie była świetna zabawa w Hangarze 64. Później wszyscy udali się do wieżowca WTT, gdzie z 35 piętra podziwiali stolicę i zjedli smaczną pizzę. Po posiłku i odpoczynku spacerkiem uczniowie przeszli do Muzeum Powstania Warszawskiego. Kolejnym i ostatnim punktem programu w tym dniu była Warszawska Starówka.
W ostatnim dniu zwiedzali Łazienki, Wilanów a na końcu była wizyta w Muzeum Techniki i Motoryzacji w Otrębusach.