Wycieczka Wrocław 2019 - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Wycieczka Wrocław 2019

W dniach 4 – 6 czerwca 2019 roku uczniowie z klas: IV – V, VI - VII szkoły podstawowej oraz  III gimnazjum pod opieką wychowawców wyjechali na wycieczkę do Wrocławia. Program wycieczki obejmował zwiedzanie  Rynku miasta, Centrum Edukacji Ekologicznej – HYDROPOLIS,  Stadionu Wocław (jednego z największych w Polsce), Muzeum Pana Tadeusza i Muzeum Miejskiego Wrocławia. Młodzież miała okazję podziwiać panoramę miasta z 49. piętra najwyższego budynku - Sky Tower. Ponadto uczniowie mogli wykazać się sprawnością fizyczną i intelektualną w Centrum Rozrywki – Arena Gigantów. Na zakończenie uczestnicy wycieczki spędzili miłe chwile w Afrykarium i wrocławskim ZOO. W dobrych nastrojach powrócili do Ośrodka.