Konkurs Języka Angielskiego - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Konkurs Języka Angielskiego

W dniach 13 - 15 kwietnia 2018 roku uczniowie naszego Ośrodka - Natalia Pelczar i Dawid Szymula - wzięli udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Znajomości Języka Angielskiego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Poznaniu. Opiekunami wyjazdu były panie: Joanna Czekańska i Elżbieta Wesołowska - Wajda.
Po napisaniu prac uczestnicy konkursu świetnie bawili się na trampolinach w poznańskiej Jump Arenie. Mieli także możliwość zwiedzić starówkę i kompleks zabytków z najstarszą polską katedrą - Ostrów Tumski.
Udział w konkursie zakończył się wielkim sukcesem naszej uczennicy - Natalia zajęła II miejsce w kategorii gimnazjum, a Dawid zajął miejsce XII w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Serdecznie gratulujemy!