Wczesne wspomaganie - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wczesne wspomaganie

Przedszkole
Kochane Dzieciaki! Drodzy Rodzice! Na ten tydzień chcemy Was zachęcić do takich zabaw i aktywności. Na pewno nie będziecie się nudzić. Pozdrawiamy i czekamy na Was. plik do pobrania
Kochne dzieciaki! Na ten tydzień proponujemy zabawy i ćwiczenia o naszych emocjach. Samych radosnych chwil życzymy. Do zobaczenia. plik do pobrania
Nasi drodzy Mali i Duzi! Przed Nami kolejny czas na odległość, ale już coraz bliżej do Naszego spotkania.
Bądźcie cierpliwi i wytrwali. Bardzo za Wami tęsknimy. plik do pobrania
Kochane Dzieciaki! Drodzy rodzice
w tym tygodniu proponujemy ćwiczenia oddechowe. Życzymy miłej zabawy. plik do pobrania
Drodzy Rodzice! Kochane dzieciaki :)))
Witamy Was w kolejnym niestety tygodniu na odległość.
FANTAZJA...BO FANTAZJA JEST OD TEGO, ABY BAWIĆ SIĘ NA CAŁEGO!
Szanowni Rodzice! Kochane Dzieci! Witamy po Świętach! 
W tym tygodniu proponuję zabawy i ćwiczenia ruchowe.
Szanowni Rodzice! Kochane Dzieci!
W tym tygodniu proponuję zabawy i ćwiczenia rozwijające zmysł wzroku, dotyku i smakuJ. Rodzaj i ilość aktywności należy dobrać do indywidualnych możliwości każdego dziecka.
Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości J plik do pobrania
Szanowni Rodzice! Kochane Dzieci!
W tym tygodniu proponuję zabawy i ćwiczenia rozwijające zmysł dotyku i słuchu. Rodzaj  i ilość aktywności należy dobrać do indywidualnych możliwości każdego dziecka.
Życzymy dużo zdrowiaJ
Szanowni Państwo, Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Jednakże w trosce o nasze dzieci wrzucamy garść inspiracji do pracy w domu w tym trudnym dla nas czasie.   
•zabawy muzyczno-ruchowe: nauka piosenki „maszeruje wiosna” https://youtu.be/Q9GXQJ6kRRA    https://youtu.be/LFPthrmErcY
•czytamy dzieciom bajki dostępne w domu   
• praca plastyczna - „Rysunek dla bohaterów walczących z koronawirusem-Służby Medyczne, Straż Pożarna, Wojsko, Policja”.  Przyłącz się do akcji-przyklej na okno swojego domu!   
•ćwiczenia ogólnorozwojowe - wykonaj w domu ścieżkę sensoryczną. Wykorzystaj do tego makaron, ryż, dywan, wycieraczkę, gąbki do mycia, różne faktury materiałów.   
•ćwiczenia ruchowe - z gazet wykonujemy kulki i rzucamy do celu (miska do prania)   
•gimnastyka buzi i języka https://youtu.be/aHTvf6vs320
•zadanie dla chętnych:  Stwórz swój własny kalendarz, w którym przedstawisz obrazkowo, co robiłeś w każdym dniu - nie możemy się doczekać, żeby go pooglądać!
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego