Pszczółki - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Pszczółki

Przedszkole
Kochane Dzieciaczki! W tym tygodniu proponuję Wam wspaniały sposób na kreatywną zabawę: „Łamigłówki mądrej główki” plik do pobrania
Dzień dobry kochane dzieci! W tym tygodniu wspólnie przypomnimy sobie co to są Magiczne Słowa. plik do pobrania
Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice! Przed Nami drugi tydzień wakacji. Zapraszamy do wspólnych rodzinnych zabaw i aktywności. Życzymy słonecznego tygodnia.
Zabawy z latem plik do pobrania
Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice!
Zaczęły się wakacje. Zatem zapraszamy do wspólnych rodzinnych zabaw i aktywności. Wakacje nad morzem plik do pobrania
Witam Pszczółki Temat: Moje podwórko. Witam wszystkich w pierwszym tygodniu astronomicznego lata! plik do pobrania
Kochane dzieciaczki! Drodzy Rodzice!
21 Czerwiec Witamy Lato. plik do pobrania
Witam Pszczółki! Temat: Pożegnania nadszedł czas. plik do pobrania
Drodzy Rodzice! Kochane Dzieciaki! W tym tygodniu zgłębimy temat przyjaźniMiłego tygodnia i dużo zdrówka. plik do pobrania
Witajcie Pszczółki! W tym tygodniu Naszym tematem będą wakacyjne podróże. Dobrego czasu dla Wszystkich plik do pobrania
Drodzy Rodzice! Na ten tydzień proponujemy zabawy matematyczne w domu. Życzymy mile spędzonego czasu :) plik do pobrania
Witam Pszczółki! Na ten tydzień proponujemy następujące aktywności i zabawy! Miłego tygodnia plik do pobrania
Drodzy Rodzice! Zabawa radością dziecka plik do pobrania
Witam Pszczółki! Temat: Święto rodziców plik do pobrania
Drodzy Rodzice! Kochane Dzieciaki! W tym tygodniu proponujemy aktywnosci związane z muzyką plik do pobrania
Witam Pszczółki! Temat tygodnia: Łąka w maju plik do pobrania
Drodzy Rodzice! Kochane Dzieciaki! W tym tygodniu pobawimy się w odkrywanie tajemnic nauki! plik do pobrania
Witam pszczółki! Tremat: Moja miejscowość - mój region plik do pobrania
Kochany Rodzicu czytaj dziecku! plik do pobrania
Witam Was serdecznie po majowym weekendzie. Przed Nami kolejny tydzień wesołych zabaw. Temat tygodnia: Moja Ojczyzna.
Drodzy Rodzice! Kochane Dzieciaki!
4 maja przypada wyjątkowe, bo bliskie pasjom małychcchłopców, a może i dziewcznek święto „Dzień Strażaka” .
Strażacy codziennie czuwają nad naszym bezpieczeństwem, w dzień i w nocy są gotowi przyjść nam z pomocą.
Dlatego też dzisiaj chcemy Wam przybliżyć ich pracę. plik do pobrania
Kochane Dzieciaki! Drodzy Rodzice!
Witam Was w kolejnym tygodniu nauki zdalnej
Temat tygodnia: Majowe święto plik do pobrania
Drodzy Rodzice i Dzieci!
Przed Nami Święto Flagi, które obchodzimy 2 maja plik do pobrania
Drodzy Rodzice i Dzieci! Miło Was powitać w kolejnym tygodniu nauki zdalnej.
Witam moje Pszczółki!
Temat tygodnia: Dbamy o przyrodę plik do pobrania
Drodzy Rodzice! Kochane Dzieciaki!
Dziś zabawy dla dzieci, które są spragnione wiedzy o świecie i lubią eksperymentować.
Witam Rodziców i Dzieci po świętach : temat tygodnia : „Wiosna na wsi”
Witamy! Zostańcie w domu dla zdrowia wszystkich.
Pozdrawiamy Wszystkie Przedszkolaki!
Temat: Prosta recepta na zdrowie. plik do pobrania
Witam kochane Pszczółki W tym tygodniu proszę Was o wykonanie zadań.
Temat tygodnia: „Wielkanoc” plik do pobrania

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi ogłaszamy konkurs - wyzwanie wielkanocne plik do pobrania
Witajcie kochane Pszczółki, choć wiosna już do nas przyszła My niestety nie możemy się w dalszym ciągu zobaczyć i przytulić. Mam nadzieję, jak większość z Nas, że ta sytuacja się niebawem skończy i wszyscy spotkamy się w przedszkolu. Tymczasem życzę wytrwałości i dużo zdrówka. Pozdrawiam, pani Basia.
Kwiecień –tydzień pierwszy temat: Wiosenne powroty.- plik do pobrania

Uprzejmie proszę Rodziców  dzieci z grupy PSZCZÓŁKI  o wykorzystanie przysłanych materiałów do pracy z dziećmi w tym tygodniu.
Witam Rodziców w czwartym tygodniu marca - temat tygodnia : „Oznaki wiosny”.

Uprzejmie proszę Rodziców  dzieci z grupy PSZCZÓŁKI o wykorzystanie przysłanych materiałów do pracy z dziećmi w tym tygodniu. Temat tygodnia „Witaj wiosno!”

Plik do pobrania
Grupa „pszczółek” to najmłodsza grupa przedszkolna. Uczęszczają do niej dzieci 3 i 4-letnie, dwie dziewczynki i jeden chłopiec. Przedszkolaki realizują podstawę programową wychowania przedszkolnego. Ponadto dzieci poznają zasadywspółżycia w grupie, samodzielności oraz zawierają nowe znajomości. „pszczółki” uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego i religii.  Mają zajęcia z psychologiem, logopedą oraz pedagogiem. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią tańczyć i wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.